naujienos trumpai

Xandros perka Linspire

2008-07-02, kiras

Dažnai tenka girdėti tokį argumentą prieš Linux, atseit distributyvų yra per daug, sunku išsirinkti … Na štai, turim pirmąjį distributyvų susiliejimo atvejį. Kaip rašo DesktopLinux.com, kompanija Xandros perka Linspire.

Šiaip versle, kompanijų stambėjimas yra įprastas reiškinys. Matomai ir Linux jau pasiekė tokį išsivystymo lygį, kai reikia ir apsimoka ! stambinti verslą.

Abi šios kompanijos leidžia komercinius Linux distributyvus skirtus tiesiogiai konkuruoti su Windows. Jų grafinės sąsajos padarytos kuo panašesnės į Windows, kad įmonės „nejaustų skirtumo“. Ir, nemalonus faktas, Xandros yra sudariusi su M$ apsaugos nuo M$ reketo sutartį.

Spėju, kad sekančiais, 2009 metais pamatysime daugiau panašių susiliejimo sandėrių.

Komentarų: 1

 

# Mantas, baltix.akl.lt

Faina, kad rašai tokias naujienas, bet gaila, kad meluoji – Xandros ir Linspire susijungimas nėra pirmas atvejis, jau yra ne vienas toks atvejis, pvz prancūzų Mandrake + Brazilų Conectiva = Mandriva :)
Beje, Xandros ir Linspire nuo pat pradžių buvo iš esmės tas pats – Lindows (paskui pervadintas į Linspire) buvo daromas Xandros pagrindu, o Xandros tai yra iš Corel nupirktas Corel Linux ;)

[]