naujienos trumpai

Linuksai JAV netbook-ų rinkoje

2009-07-03, kiras

Kodėl Jungtinėse Valstijose linuksai netbook-uose patyrė nesėkmę? Į šį klausimą atsako The VAR Guy blogas. Trumpai tariant, ar gali žmogus nusipirkti netbook-ą su linuksu, jei niekas jam tokio nenori parduoti?

4 komentarai

 

# GODhack

Ne nu tai faktas, kad kuo brangesne preke tuo parduotuvei jas parduot didesne apyvarta ir tada didesnis pelnas. Siap verkslent nera labai ko, nes nieko cia nepakeisi.

Gaila kad reik tik paskui aiskint KAZKA visokiem lamom kurie isitikine, kad matai Linuxai del to prastesni, kad man vos ne „profesionalas“ microsoft atstovas taip sake kad windows „geriau“, o jus cia mazi vaikai intere mazdaug neturit ka veikt tai varot nesamones. (lrytas komentaruose tokias pievas maciau ir ne karta). Zodziu reklamos aukos.

[]

 

# kiras,

Kažkuriose Azijos šalyse iki 50% netbook-ų su linuksu nuperka, o čia pasiteisinimas, kad „niekas neperka tai ir neturim“.

[]

 

# neworld, agonija.eu

Linuxai tobulėja taip sparčiai, kad čia jau gaunasi panašiai „kuris alus skaniausias“, „kuri mergina gražiausia“. Taigi nei windows, nei linux, nei mac os nėra geriausios. Kiekvienam iš mūsų nereikia bijoti eksperimentuoti ir išsirinkti geriausią variantą sau.

Pakolkas man linux desktopui nelimpa, nors linux serverio nekeičiau į nieką.

[]

 

# Simas J

neworld: nekeistum į FreeBSD/OpenBSD/NetBSD ar AIX ar kokį nors Sun Solaris serverį? :)

[]