linuksoido klausimėlis

Aero jėga?

2007-10-24, kiras

Skaitydamas įvairius vartotojų atsiliepimus forumuose pastebėjau, kad Vista Aero jie stengiasi kuo greičiau pašalinti, o Compiz – įdiegti ir išbandyti. Įdomu, kodėl?

4 komentarai

 

# kiras

Tikrai įdomus pastebėjimas :) Ar kas nors kur nors matė kokį nors šių dviejų aplinkų našumo palyginimą?

[]

 

# kiras

Manau, kad iš principo tikrai objektyvių palyginimų nėra, bent jau neteko matyti. Dažnai sakoma ─ „vistai būtinai reikia 2GB ramo ir spartaus procesoriaus“, ir „compiz dirba ir su silpnesnėm sistemom, kokias turi daugelis“.

Dar kas krito į akis, tai kad nematoma iš Aero jokios naudos kasdieniame darbe. Ir nors Compiz taip pat nėra labai glostomas, visgi pasitaiko žmonių matančių konkrečią naudą. Man pačiam atrodo, kad su „kūbu“ daug lengviau, nemačiusiems linukso, paaiškinti kas per daiktas virtualūs desktopai, kokia jų paskirtis :-)

[]

 

# windowsoidas

Compiz’ą instaliavau, pabandžiau, išmečiau. Aero net nebandžiau.
Linuxas nuėjo keliu kai Win – prideda visokio nereikalingo šūdo.

[]

 

# Karolis484, blogas.lt/ubuntult

toWindowsoidas

„Linuxas nuėjo keliu kai Win – prideda visokio nereikalingo šūdo“
Priestarauju tavo nuomonej, windows aero yra brukamas, idiegi sistema ir jis ijungtas, tenka isjungineti. O linux’e compiz yra laisvas, tu ji gali isimesti gali ne, pasirinkimo laisve tavo rankose :)

[]

Rašykit komentarą

Galit naudoti šiuos tagus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <blockquote cite=""> <code> <em> <strong>