visko po truputį

OS pakrovimas per 1 sekundę

2009-09-26, kiras

Jei teisingai pastebėjau, tai prasideda eilinis mikro-karas tarp operacinių sistemų. Lyginsimės pagal pasikrovimo greitį.

Gal ir gerai, sakyčiau.

O jūs tikriausiai imsit prieštarauti, kad tai beprasmiška, nes mėnesiais neišjungiat kompiuterio? O aš manau, kad kompiuterio OS užkrovimas iki darbingos būsenos greičiau nei per sekundę yra naudingas dalykas. Kodėl?

Todėl, kad taip galima prailginti darbo nuo akumo trukmę. Tarkim užsiimat kažkuom (nesvarbu kuom), jums prireikia minutę kitą pagalvoti, kad tęsti darbą arba dėmesį atitraukia skambutis arba nusprendėt užsikaisti arbatos arba … maža kas dar nutiko … Ką tuo metu veikia jūsų kompiuteris? Tuščiai eikvoja akumo energiją! O jei kiekvienos trumpos (!) prastovos metu kompiuteris būtų išjungiamas, su tuo pačiu akumuliatoriumi kompiuterio darbo laikas gerokai pailgėtu.

Žinoma, suspend-to-ram ir dabar veikia greitai, bet vis dar trūksta trupučio iki psichologiškai komfortiškos sekundės. Kaip tik tiek trunka ekrano uždarymas ir atidarymas. Tik vieną sekundę.

4 komentarai

 

# Urtė, kojnyciuke.deviantart.com

Tas viskas, ką rašai, yra tiesa, bet aš asmeniškai kolkas vis vien neišjunginėju taip. Kažkoks keistas tingėjimas. O dar logintis kassyk…

[]

 

# Urtė, kojnyciuke.deviantart.com

T.y. net jei kraunas greit, vis vien psichologiškai tai ima atrodyt daug.

[]

 

# kiras,

Būtent :)

Kad neatrodytu ilgai reikia, kad negalvotum apie išjungimą-įjungimą. Uždarei laptopą ─ nepastebimai išsijungė, kol atidarinėji ─ automatiškai pasileidžia taip greit, kad nepastebi jog buvo išjungtas. Maždaug taip galėtu būti.

[]

 

# cloo

elektrą taupyt reikia, gamtos priešai jūs :)

[]

Rašykit komentarą

Galit naudoti šiuos tagus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <blockquote cite=""> <code> <em> <strong>